Studijní a vědecká knihovna
v Hradci Králové
Photogallery On-line catalogue
* * *
Úvod > Pro knihovny

Pro knihovny

Doporučujeme

 
Čtenářství - téma roku 2021         
Motto: Čtení život mění        
Více na...Krajská knihovnická kampaň 2021
Kampaň v SVK HK: Čtenářství
 
Knihovna města Hradce Králové připravila v rámci čtenářské kampaně pro knihovny Královéhradeckého kraje plakáty vyjadřující její hlavní myšlenky.

Plakáty ve formátu A3 a A4 si můžete stáhnout kliknutím na obrázky. Jsou určené k vystavení v knihovnách, ale také ve vašich městech a obcích; případně i na webových stránkách.


Literární anketa Knihovníci doporučují svůj literární region
prosíme Vás o vyplnění krátké ankety, která vychází z ankety, se kterou jste se mohli setkat na Královéhradecké knihovnické konferenci, ale tentokrát knihovníci nebudou svůj literární region doporučovat knihovníkům, ale čtenářům. Výsledky této ankety tedy budou určeny veřejnosti a naleznete je na webu SVH HK. Anketa je k dispozici zde: https://forms.gle/zUwLKNyKrqkKsMwP6

Děkujeme za Váš čas.
 


Udržitelnost v knihovnách
Od roku 2015 až do roku 2030 jsou hlavním programem OSN cíle udržitelného rozvoje. V České republice se k šíření těchto cílů přihlásila skupina knihovnic a knihovníků zajímající se o udržitelný rozvoj, která získala podporu SKIPu, SDRUKu, informačního centra OSN v Praze, záštitu ministerstva životního prostředí, ministerstva kultury a v březnu přibyla záštita České komise pro UNESCO. V roce 2021 je proto hlavním tématem knihoven udržitelnost.

Více informací získáte na stránkách https://udrzitelna.knihovna.cz/
 

Okna knihoven dokořán
Tato prezentace byla připravena pro závěrečný seminář v rámci projektu Krajská rodinná politika. Představuje služby knihoven Královéhradeckého kraje v době pandemie.


 


►  Koncepce.knihovna.cz
     Tři pilíře Koncepce rozvoje knihoven v České republice na léta 2021-2027 s výhledem do roku 2030

Aktuální zprávy

Vzdělávání

Zpravodaj U nás