Studijní a vědecká knihovna
v Hradci Králové
Photogallery On-line catalogue
Úvod > Vzdělávání > Pro firmy

Firmy.png

Výtvarný workshop koláží

Je tu jedinečná příležitost pro firmy zúčastnit se teambuildingu jako nikdy předtím. Uvolněte kreativitu a posilte spolupráci svého týmu prostřednictvím podmanivého umění koláží. Naše pečlivě připravená výtvarná lekce je navržena tak, aby nejen podpořila individuální umělecký projev, ale také posílila vazby ve vašem týmu. Během tohoto inovativního zážitku budou účastníci objevovat složitý svět koláží, kde se jednotlivé prvky spojují v harmonický celek. Vydejte se s námi na cestu spolupráce, představivosti a uměleckého objevování, která slibuje proměnit váš tým v propojený celek.

Koláž (fr. collage) je umělecká výtvarná technika, která v překladu z francouzštiny znamená "lepit". Koláž vzniká skládáním a lepením různých výstřižků textu, fotek, obrázku a písma na plochu obrazu a následným vytvořením umělecké kompozice. Pro zajímavost, koláže vytvářeli v Japonsku až od 10. století, ale až kubističtí umělci proslavili tuto skvělou výtvarnou techniku na začátku 20. století.

Studijní a vědecká knihovna Vám nabídne veškeré výtvarné materiály ke kreativnímu tvoření, ale pokud byste si chtěli donést vlastní materiály, tak neváhejte! Během workshopu budeme vystřihovat, lepit, trhat, spojovat, vybarvovat a výsledkem bude Vaše jedinečné mistrovské dílo.


Počet účastníků: 15
Čas trvání: 150 minut (2,5 hodin)
Cena: 1.500 Kč (při plné i nižší účasti je cena stejná)

Kurzy vede lektorka Bc. Monika Halchynska.

Objednejte zde nebo napište na e-mail inform@svkhk.cz.

 

Exkurze pro firmy


Vydejte se na pouť naší knihovnou! Provedeme Vás prostorami knihovny a nabídneme zajímavé i praktické informace. Seznámíte se s rozsáhlými, často neznámými, službami knihovny. Představíme Vám bohaté elektronické zdroje, možnost vzdáleného přístupu do multioborových databází, podmínky půjčování e-knih. Chcete-li si exkurzi rezervovat, stačí vyplnit objednávkový formulář a navrhnout termín, na podrobnostech se pak domluvíme e-mailem.

Počet účastníků: max. 30
Čas trvání: 60 minut (případně dle dohody)
Cena: zdarma

Exkurze vedou zkušení pracovníci SVK HK.

Objednávka exkurze