Studijní a vědecká knihovna
v Hradci Králové
Photogallery On-line catalogue
Úvod > Pro knihovny > Vzdělávání > Aktuální vzdělávací akce > Práce s nástroji Google 13.10.2020 a 20.10.2020 (Online Microsoft Teams)

Práce s nástroji Google 13.10.2020 a 20.10.2020 (Online Microsoft Teams)

 
Datum: 13.10.2020 a 20.10.2020 (Online Microsoft Teams))
Čas: 9:00 – 13:15
Délka: 8 hodin
Místo: počítačová učebna SVK HK, 2. NP
Lektor: Ing. Tereza Otčenášková, BA, Ph.D.
Cena: 0,- Kč
Přihlášení: Klikněte zde
 
Vaše přihlašovací údaje budou shromažďovány prostřednictvím služby Google Disc. Zařazení mezi účastníky Vám během několika pracovních dnů potvrdíme e-mailem.
 
V případě problémů s přihlašováním pište na e-mail agnieszka.lamr@svkhk.cz nebo volejte na telefonní číslo 494 946 224.
 
 
O kurzu: 
 
Lektorka ve dvou dnech představí různé nástroje usnadňující komunikaci, spolupráci a výměnu informací. První den bude věnován spíše Gmailu, druhý dalším nástrojům Google. V rámci Gmailu bude probíráno nastavení emailového klienta a práce s emaily. Dále budou zmíněny různé možnosti sdílení dokumentů a kalendářů. Stejně tak budou představeny možnosti spolupráce v reálném čase. Uvedeno bude i využití webového úložiště a dílčích aplikací včetně nástrojů pro tvorbu a vyhodnocování formulářů. Dle preferencí účastníků a času bude nastíněna i práce s fotkami, videi, poznámkami nebo mapami.

O lektorovi:
 
Ing. Tereza Otčenášková, BA, Ph.D. – profesionální lektorka, která též přednáší na Fakultě informatiky a managementu Univerzity Hradec Králové. Problematiku ICT vyučuje v SVK HK pro knihovníky i pro veřejnost již několik let. Posluchači je velmi kladně hodnocena.
 
Cílová skupina:

Kurz je vhodný pro všechny zájemce o problematiku.
 
Vzdělávací akci podpořilo Ministerstvo kultury z dotačního podprogramu VISK 2.
 

logo_vzdel_web_male.gif