Studijní a vědecká knihovna
v Hradci Králové
Photogallery On-line catalogue
Úvod > Pro knihovny > Vzdělávání > Aktuální vzdělávací akce > Pedagogické minimum pro knihovníky I, II Kurz proběhně online na MS Teams

Pedagogické minimum pro knihovníky I, II Kurz proběhně online na MS Teams

Datum: 22. a 29. 6. 2021
Čas: 9:00-14:30
Délka: 10 hodin
Místo: Online MS Teams
Lektor: Mgr. Vanda Vaníčková, Ph.D.
Cena: 0,- Kč
Přihlášení: Příhlašovací formulář
 
Vaše přihlašovací údaje budou shromažďovány prostřednictvím služby Google Disc. Zařazení mezi účastníky Vám během několika pracovních dnů potvrdíme e-mailem.
V případě problémů s přihlašováním pište na e-mail agnieszka.lamr@svkhk.cz nebo volejte na telefonní číslo 494 946 224.
 
 
O kurzu:  Cílem dvoudenního kurzu je seznámit účastníky s "minimem" z pedagogiky a didaktiky, které jim pomůže při vzdělávání v knihovnách, zejména při práci s dětmi a mládeží, a při realizaci informačních lekcí. Základní pojmy a trendy současného vzdělávání budou představeny jak teoreticky, tak zejména prakticky. Účastníci budou během kurzu aktivní, získají i výstupy přímo pro své informační lekce. Součástí kurzu bude sdílení příkladů dobré praxe z knihovnických akcí i přímo ze školní výuky a seminářů realizovaných v knihovnách. Kurz je vhodný zejména pro pracovníky s dětmi a mládeží se zájmem o vzdělávání v knihovnách.

O lektorovi:
Mgr. Vanda Vaníčková, Ph.D. - "učitelka na volné noze", lektorka seminářů na ZŠ, SŠ i v knihovnách, oborový didaktik a externí spolupracovník Národního pedagogického institutu ČR; www.vanickova.eu.

Cílová skupina: 
Všichni zájemci o tuto tématiku.
 
Vzdělávací akci podpořilo Ministerstvo kultury z dotačního podprogramu VISK 2

logo_vzdel_web_male.gif