Studijní a vědecká knihovna
v Hradci Králové
Photogallery On-line catalogue
Úvod > About us > O nás v tisku > Setkání s autory hostí tři města

Setkání s autory hostí tři města

MET. Setkání s autory hostí tři města. Metro. 14.10.2019, č. 193, s. 18. ISSN 1211-7811

Velký knižní čtvrtek je opět tu. Na pulty knihkupců přijde 17. října rekordních dvacet knižních hitů ze čtrnácti nakladatelství. Čtenáře potěší obsáhlá, tematicky a žánrově pestrá kolekce knížek, ale také doprovodné akce, které do Prahy, Brna a Hradce Králové přivedou hned několik autorů "velkočtvrtečních" titulů. Jejich knihy si můžete zakoupit na místě se slevou 20 procent a hned si je nechat podepsat. Na programu jsou totiž nejen autorská čtení a besedy, ale i autogramiády. Průvodcem inspirativními podvečery s Velkým knižním čtvrtkem bude známý novinář Petr Vizina. Začátek je vždy v 17 hodin, vstup zdarma!
Pozvání do Multifunkčního sálu pražského Uměleckoprůmyslového musea (ul. 17. listopadu) přijali Aleš Palán a Johana Pošová, Juraj Červenák, Tomáš Šebek, Michal Ajvaz, Vojtěch Matocha, Pavel Čech, Martin Selner, Martin Sodomka, Vladimír Pikora a Markéta Šichtařová. Zúčastní se také jeden ze spoluautorů knihy Ten den, současný student Michal Beck.
Setkání se čtenáři v Knihovně Jiřího Mahena (Kobližná 4, Brno) si nenechají ujít Aleš Palán a Johana Pošová, Tomáš Šebek, Pavel Čech, Martin Sodomka a Vladimír Pikora. Zúčastní se i jedna ze spoluautorek knihy Ten den, studentka Alžběta Ambrožová.
A do Studijní a vědecké knihovny v Hradci Králové (Hradecká 1250/2) zamíří Aleš Palán a Johana Pošová, Tomáš Šebek, Martin Selner, Martin Sodomka, Vojtěch Matocha a Vladimír Pikora. Setkání se zúčastní i jeden ze spoluautorů knihy Ten den, současný student Matouš Hartman.