Studijní a vědecká knihovna
v Hradci Králové
Photogallery On-line catalogue
Úvod > About us > O nás v tisku > Odpoledne s vlastní hlavou procvičí mozkové závity

Odpoledne s vlastní hlavou procvičí mozkové závity

(lh). Odpoledne s vlastní hlavou procvičí mozkové závity. Hradecký deník. 04.03.2015, roč. 24, č. 53, s. 2. ISSN 1210-602X


Nenechte si ujít

Hradec Králové – K příležitosti Evropského dne mozku proběhne zábavně – vzdělávací odpoledne s názvem Odpoledne s vlastní hlavou. Akce se uskuteční 10. března v prostorách konferenčního sálu v 5. poschodí Studijní a vědecké knihovny v Hradci Králové. Program bude zahájen ve 14 hodin přednáškou Markéty Sýsové, manažerky neurolaboratoře Commservis.com, o zdravé výživě pro mozek. Připravena je i ukázka Komissarovy metody intuitivního vidění, která vás přesvědčí o tom, že je možné vidět i se zakrytýma očima. Vyvrcholením dne bude poté turnaj tříčlenných družstev z řad veřejnosti ve hře Mindball.
Kromě Mindballu budou od půl páté v provozu všechny přístroje, kterými neurolaboratoř disponuje. Vyzkoušet si návštěvníci mohou například Mozkostřelbu, Mindflex, 3D bludiště Perplexus, výukový program Brain Jogging a mnoho dalšího.
K dispozici budou i různé testy a kvízy na trénink paměti. Vstup na akci je zdarma, návštěvníci mohou přicházet kdykoli, tedy i během programu a přednášek.