Studijní a vědecká knihovna
v Hradci Králové
Photogallery On-line catalogue
Úvod > About us > O nás v tisku > Hradecký kraj zná nejlepší knihovníky roku 2017

Hradecký kraj zná nejlepší knihovníky roku 2017

(ram). Hradecký kraj zná nejlepší knihovníky roku 2017. Mladá fronta Dnes - Hradecký kraj. 20.10.2017, roč. 28, č. 244, s. 13. ISSN 1210-1168

HRADEC KRÁLOVÉ Královéhradecký kraj od včerejška zná své nejlepší knihovnice a knihovníky pro rok 2017. V hradecké Studijní a vědecké knihovně obdrželi ocenění už podeváté. 
Nejlepšími letošními pracovníky ve veřejné knihovně se stali Helena Holanová z Městské knihovny v Chlumci nad Cidlinou a Jan Meier z Místní knihovny v Broumově. V kategorii nejlepší knihovník malé veřejné knihovny putoval titul do Nepolis na Hradecku k Lucii Vejvodové, do Mladějova na Jičínsku k Jiřině Perné a do Knihovny Jaroslava City ve Vysokově na Náchodsku k Jiřině Bittnerové. 
"Práce všech oceněných si nesmírně vážím, protože ji dělají s velkým nadšením a obětují jí spoustu svého volného času. V mnoha malých obcích jsou místní knihovny jedinými hybateli kulturního dění a pro život na venkově jsou velice důležité," uvedla náměstkyně hejtmana Martina Berdychová (VČ+STAN), která ocenění předávala.