Studijní a vědecká knihovna
v Hradci Králové
Photogallery On-line catalogue
Úvod > About us > Nabídka zaměstnání > Hledáme vedoucí(ho) oddělení správy budov a technologií

Hledáme vedoucí(ho) oddělení správy budov a technologií

Studijní a vědecká knihovna v Hradci Králové vyhlašuje výběrové řízení na volné pracovní místo

vedoucí oddělení správy budov a technologií

O nás
Jsme největší knihovnou v kraji. V moderní budově v centru města máme řadu unikátních technologických zařízení. Patří k nám také tři skladové haly na okraji města.

Co budete dělat?
  • Koordinovat a vést oddělení.
  • Zajišťovat provozuschopnost, opravy a údržbu provozních zařízení, technologií a budov a aktivně se na nich podílet.
  • Operativně řešit technické závady.
  • Komplexně zajišťovat oblast BOZP a PO ve všech objektech.
  • Organizovat a kontrolovat služby poskytované servisními organizacemi a podílet se na přípravě výběrových řízení.
  • Sestavovat statistické výkazy a roční plány oprav.
  • Navrhovat opatření pro zlepšení správy budov a technologických zařízení.

Co od vás potřebujeme?
  • Minimálně SŠ vzdělání zakončené maturitní zkouškou v oboru elektro, TZB.
  • Splňovat předpoklady pro kvalifikaci vedoucího elektrotechnika dle §7 NV 194/2022.
  • Schopnost samostatně organizovat a koordinovat práci týmu.
  • Schopnost základní diagnostiky a servisu poruch na spravovaných technologiích (VZT, chlazení, vytápění, ZTI, EZS, EPS, SHZ, CCTV).
  • Vysokou míru odpovědnosti a pečlivosti.
  • Schopnost efektivně řešit problémy a technické závady.
  • Časovou flexibilitu.
  • Zvládání práce ve výškách.
  • Zkušenosti s BOZP a PO.
  • ŘP sk. B.
  • Znalost programů MS Word, Excel, Access a prostředí CAD.

Oceníme
  • Zkušenosti se servisem a údržbou VZT, chlazení, vytápění, zdravotechnika, SHZ, EPS, EZS, CCTV.
  • Zkušenosti s vedením menšího týmu.

Co vám můžeme nabídnout:
  • Příjemné pracovní prostředí.
  • Jistý základní plat s pravidelným růstem v rozmezí od 25 140 Kč po 36 120 Kč podle odbornosti a doložené praxe[1].
  • Osobní ohodnocení (po zapracování) a další příplatky.
  • 5 týdnů dovolené, 4 dny zdravotního volna.
  • Další vzdělávání.
  • Stravenkový paušál.
  • Parkování přímo v areálu knihovny.
  • Možnost využití služeb knihovny zdarma pro sebe i své rodinné příslušníky.

Nástup od 1. 9. 2024 nebo dle dohody
Pracovní úvazek: 40 hodin týdně.
Pracovně právní vztah: pracovní poměr na dobu určitou (s výhledem prodloužení na neurčito).
Místo výkonu práce: Studijní a vědecká knihovna v Hradci Králové, Hradecká 1250.

Pokud vás nabídka zaujala, zašlete do 28. 7. 2024 na níže e-mail personalista@svkhk.cz  životopis a připojte pár vět o tom, čím vás oslovila.

Informace k organizaci výběrového řízení vám podá Bohdana Hladíková na telefonu 494 946 239.

[1] Viz nařízení vlády č. 341/2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách, v platném znění.